בואו לקחת חלק

איך אני יכולה לעזור באופן אישי? מה אפשר לעשות מחר בבוקר? איך נמנעים מללכת לאיבוד בתוך ים המחקר והאפשרויות הללו? אם אתן רוצות להתחיל לעזור, אספנו עבורכן כמה מהדרכים האפקטיביות ביותר לעשות זאת. 
אפשרויות נוספות אפשר למצוא בקהילה הבינלאומית.

תרומה אפקטיבית

העמותות היעילות ביותר בעולם משיגות פי 100 יותר על כל שקל שתתרמו להן מאשר העמותה החציונית. העמותה GiveWell מזהה, חוקרת וממליצה על עמותות עם ראיות שמוכיחות תוצאות בשטח ביחס עלות-תועלת גבוה במיוחד.

ה-Open Philanthropy Project מזהה הזדמנויות תרומה יוצאות דופן "בסיכון גבוה" - כאלו שאין להן עדיין הוכחה אמפירית שיעבדו, אך יש להן סיכוי להיות מהפכניות (מחקר מדעי, עשייה פוליטית, ועוד).

אתם מוזמנים לקרוא עוד הכוונות בנוגע לתרומות (וכן המלצות טכניות, כמו אפשרויות לזיכוי מס) במדריך התרומות שלנו.

תזה אפקטיבית

לסטונדטים וסטודנטיות לעיתים קרובות אין את הכסף לתרום או הזמן להתנדב. אבל למחקר שבו הן עוסקות יכול להיות השפעה אדירה על הבעיות החשובות ביותר שהאנושות מתמודדת איתן. האתר Effective Thesis מזהה נושאים לתזה בעלי אימפקט משמעותי ומציע תמיכה עבור סטודנטים שרוצים לחקור אותם.

קריירה אפקטיבית

רובנו יכולים לתרום הרבה יותר עם הקריירה שלנו מאשר עם תרומות או התנדבות.

העמותה 80,000 שעות (על שם 80,000 השעות שהאדם הממוצע מבלה בעבודה) מייעצת כיצד למצוא קריירה מצליחה עם תרומה משמעותית. 

תוכלו למצוא את מדריך הקריירה שלהם כאן.

כמו כן, אתם יכולים להיעזר בלוח המשרות שלנו.

הצטרפות לקהילה

אנחנו מאמינים שהדרך הטובה ביותר לייצר אימפקט משמעותי היא לעשות את זה ביחד. הקהילה שלנו משקיעה במחקר למציאת העמותות האפקטיביות ביותר בארץ, בגיוס כספים לעשייה אפקטיבית ומוכחת, בעשייה ישירה, ובלמידה משותפת. אתן מוזמנות להירשם לרשימת התפוצה שלנו כדי לשמוע על האירועים והפרויקטים הבאים.

מעוניינים להתנדב בקהילה הישראלית?

קבלת ייעוץ אישי

רוצים עזרה בהיכרות מעמיקה יותר עם תכני אלטרואיזם אפקטיבי? רוצות ייעוץ קריירה על מנת למצוא תחום עשייה מספק שגם תורם לעולם באופן משמעותי? רוצים לקחת חלק באחת מהפעילויות למעלה אבל לא בטוחים איך או רוצים להתייעץ?

אנחנו מספקים שירותי ייעוץ אישי לאנשים המעוניינים בעשייה משמעותית בתחומי הליבה של אלטרואיזם אפקטיבי. 

* מספר המקומות מוגבל אך נשמח שתגישו מועמדות!

מעוניינים לקבל
ייעוץ אישי?

 
 

צרו איתנו קשר!
EffectiveAltruismIsrael@gmail.com

©2019 by Effective Altruism Israel